Štítky

, ,

Patron Lucie – Realitní společnost GAUTE –  oslovila v závěru roku 2015 Lucii s nabídkou vypracování návrhů pro PF 2016.
Protože Lucie většinou výtvarně zpracovává témata plynoucí z jejího aktuálního vnitřního zaujetí a rozpoložení, nikoliv na zakázku, byla to výzva.

Díky ní se podařilo rozkrýt, že tu je čas a také možnost v tvorbě pokročit zase kousek dál. V průběhu měsíce vznikly dva obrazy na zadané téma – Vánoční bomba a Řetězy štěstí. Vítěznou variantou a podkladem pro PF Realitní společnosti GAUTE se stal obraz Řetězy štěstí. Společnost uspořádala v závěru roku 2015 veřejnou aukci. Výtěžek dražby v částce 6.000,- Kč předal obchodní ředitel společnosti „Tlumočnici“ Lucie.
Díky vydražené částce jsme mohli pořídit 10 velkých pláten, která v posledních měsících autorka preferuje a zajistit tak podmínky pro další tvoření.

Na začátku byl nápad a výzva, na konci proměněná šance, kterou dostala Lucie. Zažila radost z uplatnění své práce, za kterou vidí hmatatelný výsledek.
PF s jejím motivem a také plátna, na která může dál tvořit. Lucie sama a lidé kolem ní vidí, že vše, co se událo, a děje má smysl. Radost těch, kteří pomohli dobré věci se nedá vyčíslit.
Jménem autorky návrhu PF děkujeme za pozornost a podporu, kterou Realitní společnost GAUTE soustavně její tvorbě věnuje. Pro Lucii a nás kolem ní, to znamená mnoho.