O blogu

Prvotní myšlenka o vzniku stránek věnovaných Lucii a její tvorbě vznikla v hlavě její maminky. Stránky měly být jakýmsi ohlédnutím za pomyslným mezníkem v Luciině tvorbě – výstavou nazvanou „Svět podle Lucie“, kde nás velice příjemně překvapil velký zájem veřejnosti a úžasná atmosfére, kterou zde všichni zúčastnění vytvořili. To nás tedy vedlo k tomu, abychom se pokusily dění kolem Lucie zaznamenat, ale nejen to. Jelikož Lucie stále maluje nové obrazy, měly se stránky věnovat i dalším projektům, o které, doufáme, bude opět zájem.

Vlivem mnoha okolností nakonec vzniká blog, který je snad dobrou volbou jak pro jeho přispěvatele, tak i pro vás – čtenáře.

S Lucčiným svolením jsme sem umístily fotografie jejích obrazů, informace o tom, co se zatím odehrálo a připravujeme další – o tom, co Lucii, jako výtvarnici čeká.

Stojí před námi velká výzva, jelikož na obsahu blogu chceme i nadále s Lucií spolupracovat – koneckonců je to všechno jen a jen o ní a o tom, jak ona sama nahlíží na svět. Současně doufáme, že by blog mohl být přínosem nejen pro ni, ale také pro nás a zejména pro všechny, koho toto téma zajímá.

Děkujeme za váš zájem =0)

Lucie, Hana a Milena Němcovy

2 thoughts on “O blogu”

 1. Dagmar Bártová said:

  Dobrý den, nikdy jsem se osobně s autistickým dítětem či dospělým člověkem nesetkala, ale pro vás jakožto rodinu i pro Lucii samotnou to musí být velmi náročné. To, co jste dokázali je úžasné a pokud budete mít zájem, tak se ráda stanu částečným finančním přispěvatelem. Napište mi č. účtu, kam mohu přispět.

  • hakachna said:

   Vážená paní Bártová,
   děkujeme za povzbuzení Lucie na její cestě a ocenění našeho společného snažení. Velmi si vážíme Vašich slov a rozhodnutí Lucii podpořit.
   Milena a Hana

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s