O blogu

Prvotní myšlenka o vzniku stránek věnovaných Lucii a její tvorbě vznikla v hlavě její maminky. Stránky měly být jakýmsi ohlédnutím za pomyslným mezníkem v Luciině tvorbě – výstavou nazvanou „Svět podle Lucie“, kde nás velice příjemně překvapil velký zájem veřejnosti a úžasná atmosfére, kterou zde všichni zúčastnění vytvořili. To nás tedy vedlo k tomu, abychom se pokusily dění kolem Lucie zaznamenat, ale nejen to. Jelikož Lucie stále maluje nové obrazy, měly se stránky věnovat i dalším projektům, o které, doufáme, bude opět zájem.

Vlivem mnoha okolností nakonec vzniká blog, který je snad dobrou volbou jak pro jeho přispěvatele, tak i pro vás – čtenáře.

S Lucčiným svolením jsme sem umístily fotografie jejích obrazů, informace o tom, co se zatím odehrálo a připravujeme další – o tom, co Lucii, jako výtvarnici čeká.

Stojí před námi velká výzva, jelikož na obsahu blogu chceme i nadále s Lucií spolupracovat – koneckonců je to všechno jen a jen o ní a o tom, jak ona sama nahlíží na svět. Současně doufáme, že by blog mohl být přínosem nejen pro ni, ale také pro nás a zejména pro všechny, koho toto téma zajímá.

Děkujeme za váš zájem =0)

Lucie, Hana a Milena Němcovy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s